DIA: DIVENDRES, 02.02.18 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
20,45 ESTADI FUTBOL SENIOR VINARÒS CF – CF TIRIG
DIA: DIVENDRES, 02.02.18 CIUTAT ESPORTIVA  
18,30 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL JUVENIL JUVENIL “B” EFC – ELS PORTS
DIA: DISSABTE, 03.02.18 CIUTAT ESPORTIVA  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
9,45 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL INFANTIL VINARÒS EFC “A” – CF BORRIOL
11,00 CAMP 3 FUTBOL BENJAMÍ CF UNITED VINARÒS “C” – AZTENETA
11,15 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL INFANTIL VINARÒS EFC “B” – DEPORTES TONIN “A”
12,45 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL 8 PREBENJAMÍ VINARÒS EFC “A” – CF TORREBLANCA
DIA: DISSABTE, 03.02.18 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 ESTADI FUTBOL INFANTIL CF UNITED VINARÒS “A” – ALQUERIES CF “A”
11,30 ESTADI FUTBOL BENJAMÍ CF UNITED VINARÒS “A” – ALCANAR BLANC
11,30 ESTADI FUTBOL ALEVÍ CF UNITED VINARÒS “D” – PRIMER TOQUE D
12,45 ESTADI FUTBOL CADET CF UNITED VINARÒS “A” – RENOMAR ELS PORTS FC “A”
15,00 ESTADI FUTBOL FEMENÍ CE FORTÍ VINARÒS – CD CAMPORROBLES
DIA: DIUMENGE, 04.02.18 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
12,00 ESTADI FUTBOL VETERANS AV VINARÒS – AV CANAREU
         
DIA: DISSABTE, 03.02.178 PISTA ATLETISME  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 A 15,00 PISTA ATLETISME F.AMERICÀ SENIOR
 
DIA: DIVENDRES, 02.02.18    
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
20,00 PISTA SINTETICA HANDBOL SENIOR CBM VINARÒS -VILLAREAL
DIA: DISSABTE, 03.02.18 PAVELLÓ POLIESPORTIU  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 PISTA PARQUET BASQUET ALEVÍ FEM C.B GIL COMES – CB CASTELLON
16,30 PISTA PARQUET BASQUET SENIOR MAS 2 ZONAL C.B. GIL COMES VINAROS – C.B. BURRIANA C
     
16,00 PISTA SINTETICA F. SALA SENIOR C.D. VINAROS F.S. A – C.D. F.S. SEGORBE
17,00 GIMNÀS SANT SEBASTIÀ T. TAULA SENIOR BAMESAD VINARÒS TT – CJ ULLDECONA “D”
DIA: DIUMENGE, 04.02.18 PAVELLÓ POLIESPORTIU  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 PISTA PARQUET BASQUET CADET FEMENÍ C.B GIL COMES – CB SEDAVI B
10,00 PISTA SINTETICA BASQUET CADET MASC C.B GIL COMES – TAU CASTELLÓ