DIA: DISSABTE, 13.01.18 CIUTAT ESPORTIVA  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,15 CAMP 2 FUTBOL 8 BENJAMÍ CF UNITED VINARÒS “C” -BORRIOL
10,15 CAMP 1 FUTBOL 8 ALEVÍ CF UNITED VINARÒS “D” – CF TORREBLANCA
11,00 CAMP 3 FUTBOL 8 BENJAMÍ CF UNITED VINARÒS MORAT – CF STA BÀRBARA
11,45 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL INFANTIL CF UNITED VINARÒS “A” – CD ALMAZORA “A”
 
DIA: DIUMENGE, 14.01.18 CIUTAT ESPORTIVA  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL CADET CF UNITED VINARÒS “A” – ACD PEÑÍSCOLA
10,00 CAMP 3 FUTBOL PREBENJAMÍ CF UNITED VINARÒS BLANC – CF UNITED MORAT
12,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL VETERANS AV VINARÒS – AV TORTOSA
 
DIA: DISSABTE, 13.01.18 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
9,45 ESTADI FUTBOL 8 PREBENJAMÍ VINARÒS EFC “A” – ACD BENICENSE “A”
9,45 ESTADI FUTBOL BENJAMÍ VINARÒS EFC “A” – CF ALCALÀ “A”
11,00 ESTADI FUTBOL ALEVÍ VINARÒS EFC “A” – CF ESTRELLA DE CASTELLÓN “C”
11,00 ESTADI FUTBOL 8 ALEVÍ VINARÒS EFC “B” – CF TORREBLANCA
12,15 ESTADI FUTBOL INFANTIL VINARÒS EFC “A” – CD SAN LORENZO “A”
 
16,00 ESTADI FUTBOL FEMENÍ CE FORTÍ VINARÒS – UE ALAQUAS I WALTER “A”
18,00 ESTADI FUTBOL JUVENIL VINARÒS EFC “A” – CD RODA “C”
 
DIA: DIUMENGE, 14.01.18 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 ESTADI FUTBOL INFANTIL VINARÒS EFC “C” – CD DRAC CASTELLÓN “B”
11,45 ESTADI FUTBOL INFANTIL VINARÒS EFC “B” – CF FUTUR DE CASTELLÓ “B”
 
DIA: DISSABTE, 13.01.18 PAVELLÓ POLIESPORTIU  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 PISTA SINTETICA HANDBOL CADET CBM VINAROS – BETXÍ
12,00 PISTA SINTETICA HANDBOL CADET C.BM VINAROS – ILESPAIN BM. MISLATA
16,00 PISTA SINTETICA F. SALA INFANTIL C.D. VINAROS F.S. A – C AT MORVEDRE
17,30 PISTA SINTETICA F. SALA JUVENIL C.D. VINAROS F.S. B – L’ALCORA F.S.
 
18,00 PISTA PARQUET BASQUET SENIOR FEMENÍ C.B GIL COMES – CB JOVES ALMÀSSERA
20,00 PISTA PARQUET BASQUET SENIOR MAS 2 ZONAL C.B. GIL COMES VINAROS – MYWIGO PUÇOL B
17,00 GIMNÀS SANT SEBASTIÀ T. TAULA SENIOR CTT VINARÒS “C” – CTT TORTOSA “E”
 
DIA: DIUMENGE, 14.01.18 PAVELLÓ POLIESPORTIU  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 PISTA SINTETICA F. SALA BENJAMÍ C.D. VINAROS F.S. A – PENISCOLA
11,15 PISTA SINTETICA F. SALA ALEVÍ C.D. VINAROS F.S. B – SEGORBE
12,30 PISTA SINTETICA F. SALA CADET C.D. VINAROS F.S. B – CASTELLÓ
17,00 PISTA SINTETICA F. SALA SENIOR C.D. VINAROS F.S. A – ESPORTING CLUB VILLAREAL F.S.
 
11,00 PISTA PARQUET BASQUET CADET FEMENÍ C.B. GIL COMES VINAROS – MARISTA VALENCIA A
17,00 PISTA PARQUET BASQUET SENIOR 1ª N C.B. GIL COMES VINAROS – MAQUIVER C.B. BURRIANA
19,00 PRESENTACIÒ BASQUET
DIA: DISSABTE, 13.01.17 PISTA ATLETISME  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
DE 14,30 A 19 H PISTA ATLETISME RUGBY SENIOR RUGBY CLUB VINARÒS – CLUB RUGBY CASTELLÓN
Dissabte 13, a la Pista d’Atletisme RUGBY CLUB VINARÒS – CLUB RUGBY CASTELLÓ