DIA: DISSABTE, 14.04.18 CIUTAT ESPORTIVA  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
9,45 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL 8 PREBENJAMÍ VINARÒS EFC “A” – CD VALL D’ALBA “A”
11,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL BENJAMÍ VINARÒS EFC “A” – ORPESA CF “A”
11,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL ALEVÍ VINARÒS EFC “A” – CF LES PALMES DE CASTELLÓ “B”
12,30 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL INFANTIL VINARÒS EFC “C” – SPORTING DE CASTELLÓ “C”
 
16,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL JUVENIL VINARÒS EFC “A” – XILXES CF “A”
18,30 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL 8 ALEVÍ VINARÒS EFC “B” – CD SAN LORENZO “B”
DIA: DISSABTE, 14.04.18 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,30 ESTADI 1 FUTBOL 8 ALEVÍ CF UNITED VINARÒS “A” – CD SALESIANOS BURRIANA “A”
10,30 ESTADI 2 FUTBOL 8 ALEVÍ CF UNITED VINARÒS “C” – VILLARREAL CF SAD “D”
12,15 ESTADI 1 FUTBOL 8 BENJAMÍ CF UNITED VINARÒS “A” – ORPESA CF “B”
12,15 ESTADI 2 FUTBOL BENJAMI MIXTE CF UNITED VINARÒS BLANC – CF MASDENVERGE
 
15,30 ESTADI FUTBOL FEMENÍ CE FORTÍ VINARÒS – CF SPORTING VILAMARXANT “A”
18,00 ESTADI FUTBOL INFANTIL CF UNITED VINARÒS “A” – VILLAREAL CF SAD “C”
 
DIA: DIUMENGE, 15.04.18 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
11,00 ESTADI FUTBOL JUVENIL CF UNITED VINARÒS “A” – CF SAN PEDRO “B”
         
17,30 ESTADI FUTBOL SENIOR VINARÒS CF – ESPORTIU ROSELL
 
DIA: DISSABTE, 14.04.18 PAVELLÓ POLIESPORTIU  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 PISTA PARQUET BASQUET ALEVÍ MASC C.B GIL COMES – B.C PEÑÍSCOLA
12,00 PISTA PARQUET BASQUET BENJAMÍ C.B GIL COMES – CB JOVENS L’ELIANA NEGRO
12,00 PISTA PARQUET LATERAL BASQUET INFANTIL MASC C.B GIL COMES – TORREBLANCA BENICENSE
     
16,00 PISTA PARQUET BASQUET JUNIOR FEMENÍ C.B GIL COMES – DM BARRIO DEL CRISTO
     
10,30 PISTA SINTETICA HANDBOL INFANTIL CBM VINARÒS –BM CASTELLÓN
12,00 PISTA SINTETICA HANDBOL CADET CBM VINARÒS – BM. CASTELLÓN
 
16,00 PISTA SINTETICA F. SALA ALEVÍ C.D. CABANES
17,15 PISTA SINTETICA F. SALA INFANTIL C.D. VINAROS F.S. “A” – CFS BISONTES CASTELLON
18,30 PISTA SINTETICA F. SALA CADET C.D. VINAROS F.S. “A” – CLUB CASTELLON F.S.
19,45 PISTA SINTETICA F. SALA JUVENIL C.D. VINAROS F.S. B – CLUB VILA SPORT F.S.
17,00 GIMNÀS SANT SEBASTIÀ T. TAULA SENIOR CTT VINARÒS “C” – CTT BENICARLÓ “B”
 
DIA: DIUMENGE, 15.04.18 PAVELLÓ POLIESPORTIU  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 PISTA PARQUET BASQUET CADET MASC C.B GIL COMES – N.B ALBORAYA
13,30 PISTA SINTETICA HANDBOL SENIOR CBM VINARÒS –
17,00 PISTA PARQUET BASQUET SENIOR C.B GIL COMES VINAROS vs. JUJUJU AQUACENTER C.N.B. XATIVA
10,30 A 13,30 DIA MUNDIAL ACTIVIDAD FÍSICA