DIA:DISSABTE, 24.11.18CIUTAT ESPORTIVA 
HORALLOCESPORTCATEGORIAENCONTRE
10,00CIUTAT ESP. 1-2FUTBOLINFANTIL AUNITED VINAROS – BENICARLO
10,00CAMP 3FUTBOLPREBENJAMÍ BLAU UNITED VINAROS – LA SENIA GROC
10,00CIUTAT ESP. 1-2FUTBOLINFANTIL AUNITED VINAROS – BENICARLO
11,15CAMP 3FUTBOLPREBENJAMÍ BLANC UNITED VINAROS – SANTA BARBARA
11,45CAMP 1FUTBOLALEVí A UNITED VINAROS – CASTELLON
11,45CAMP 2FUTBOLALEVÍ B UNITED VINAROS – PEÑISCOLA
11,45CAMP 1FUTBOLALEVí A UNITED VINAROS – CASTELLON
13,00CAMP 1FUTBOLALEVÍ C UNITED VINAROS – ETS VINAROS
     
DIA:DISSABTE, 24.11.18ESTADI 
HORALLOCESPORTCATEGORIAENCONTRE
9,30CAMP 1FUTBOLALEVÍ CEFC- PENYISCOLA
9,30CAMP 1FUTBOLBENJAMI BEFC – ACD PEÑISCOLA B
10,45ESTADIFUTBOLCADET AEFC- PENYISCOLA
12,30ESTADIFUTBOLINFANTIL CEFC – ORPESA CF B
     
16,00CAMP 1FUTBOLALEVÍ BEFC – ORPESA CF A
17,30ESTADIFUTBOLJUVENIL AEFC – AT SAGUNTINO A
     
DIA:DIUMENGE, 25.11.18ESTADI 
HORALLOCESPORTCATEGORIAENCONTRE
10,00ESTADIFUTBOLINFANTIL BEFC – RENOMAR ELS PORTS FC A
12,00ESTADIFUTBOLPREBENJAMI BEFC – PRIMER TOQUE CF D
12,00ESTADIFUTBOLBENJAMÍ AEFC- PENYISCOLA
     
16,00ESTADIFUTBOLSENIORVINARÒS CF – CD BENICARLÓ B
     
DIA:DISSABTE, 24.11.18PAVELLÓ POLIESPORTIU 
HORALLOCESPORTCATEGORIAENCONTRE
10,00PISTA SINTÈTICAF. SALAALEVÍCD VINARÒS FS – CD FS SEGORBE
11,30PISTA SINTÈTICAF. SALAJUVENILCD VINAROS FS A – CFS NAVARTI
     
12,00PISTA COL·LEGI SAN SEBASTIÀBASQUETALEVÍ MASC IR ZONALC.B GIL COMES VINAROS – EB VILA REAL BLAU
12,00PISTA COL·LEGI SAN SEBASTIÀBASQUETBENJAMÍ MIXT IRC.B GIL COMES VINAROS – EB VILA REAL
     
DIA:DIUMENGE, 25.11.18PAVELLÓ POLIESPORTIU 
HORALLOCESPORTCATEGORIAENCONTRE
10,00PISTA SINTÈTICAHANDBOLJUVENILCBM VINARÒS – CBM PUÇOL
12,00PISTA SINTÈTICAHANDBOLSENIORCBM VINARÒS – BM CASTELL D’ONDA
     
10,00PISTA COL·LEGI SAN SEBASTIÀBASQUETCADET MASC. IR PREFC.B GIL COMES VINAROS – CB BENICARLÓ A
12,00PISTA COL·LEGI SAN SEBASTIÀBASQUETINFANTIL FEM. IRC.B GIL COMES VINAROS – CB BURRIANA B
     
19,00PISTA SINTÈTICA BASQUETJUNIOR MASCC.B GIL COMES VINAROS –C.B BURRIANA