DIA: DISSABTE, 18.01.20 CIUTAT ESPORTIVA  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL BENJAMÍ B UE VINARÒS- C.F VILAFAMÉS
11,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL BENJAMÍ D UE VINARÒS- PRIMER TOQUE
12,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL PREBENJAMÍ B UE VINARÒS- EF ULLDECONA ROIG
12,30 CAMP 3 FUTBOL MINIS UE VINARÒS- C.F VILAFAMÉS
         
DIA: DISSABTE, 18.01.20 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
9,45 ESTADI FUTBOL INFANTIL A UE VINARÒS- PRIMER TOQUE CF B
11,15 ESTADI FUTBOL CADET A UE VINARÒS- PRIMER TOQUE CF B
13,00 ESTADI FUTBOL ALEVÍ A UE VINARÒS- CF MORO
DIA: DIUMENGE, 19.01.20 CIUTAT ESPORTIVA  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
9,45 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL ALEVÍ B UE VINARÒS- PROMESAS CASTALIA
9,45 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL BENJAMÍ A UE VINARÒS- PRIMER TOQUE A
11,00 CIUTAT ESPORTIVA FUTBOL VETERANS UE VINARÒS- AV ALCANAR
DIA: DIUMENGE, 19.01.20 ESTADI  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 ESTADI FUTBOL CADET B UE VINARÒS-ESPORTIU VILA – REAL
12,00 ESTADI FUTBOL JUVENIL A UE VINARÒS- ORPESA CF
DIA: DISSABTE, 18.01.20 PAVELLÓ POLIESPORTIU  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 PARQUET BASQUET ALEVÍ CB GIL COMES VINAROS «B» – CE GRAU DE CASTELLO
12,00 PARQUET BASQUET CADET FEMENÍ CB GIL COMES VINAROS – CLUB BALONCESTO COLEGIO ALEMÁN
18,00 PARQUET BASQUET SENIOR FEMENÍ CB GIL COMES VINAROS – CB LA POBLA
20,00 PARQUET BÀSQUET SÈNIOR MASCULÍ CBC GIL COMES VINAROS – TALLERES ERNESTO E.B. VILA REAL
         
16,00 SINTÈTIC FUTBOL SALA CADET CD VINARÒS FS – CD VALLSALA
18,00 SINTÈTIC FUTBOL SALA JUVENIL CD VINARÒS FS «A»– ALCORA
         
17,00 COL·LEGI SANT SEBASTIÀ TENIS TAULA SENIOR COCEMFE MAESTRAT – CTT FUTUR BENICARLO «C»
         
DIA: DIUMENGE, 19.01.20 PAVELLÓ POLIESPORTIU  
HORA LLOC ESPORT CATEGORIA ENCONTRE
10,00 PARQUET BASQUET CADET MASCULI CB GIL COMES VINAROS – JOVENS ALMASSERA «B»
12,00 PARQUET BASQUET INFANTIL CB GIL COMES VINAROS «A» – CLUB BASQUET MONCOFA
17,00 PARQUET BÀSQUET JUNIOR MASCULÍ C.B. VINAROS SERVOL – LOGOS BASKET SEDAVI
         
10,00 SINTÈTIC HANDBOL SENIOR CBM VINARÒS – BETXÍ
12,00 SINTÈTIC VOLEIBOL SÈNIOR C.V. VINARÒS – C.V. SAN VICENTE
13,30 SINTÈTIC VOLEIBOL JUVENIL C.V. VINARÒS – ONTINYENT